Dzisiaj jest: Niedziela, 18-11-2018 Imieniny: Romana, Klaudyny, Karoliny

Najbliższe nabory w zakresie działalności gospodarczej

Magdalena Kret , 12 października 2017

Drogi Mieszkańcu, myślisz o podjęciu działalności gospodarczej związanej ze świadczeniem  usług turystyczno-rekreacyjnych? Chcesz wykorzystać walory obszaru? Skorzystaj ze środków w ramach Programu Rozwoju Obszaru Wiejskich na lata 2014-2020.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemia Pszczyńska” planuje w styczniu 2018r. przeprowadzić nabór wniosków właśnie w tym zakresie. Kwota dofinansowania dla jednego podmiotu to 50 tyś zł, wykorzystaj zatem tę szansę i pozyskaj środki na otwarcie własnej firmy!

Co ważne – dofinansowanie obejmuje obszar funkcjonowania Lokalnych Grup Działania – w ramach naszej LGD są to następujące gminy – Ornontowice, Orzesze, Wyry, Pawłowice, Suszec, Goczałkowice-Zdrój, Miedźna, Kobiór, Bieruń, Bojszowy i Pszczyna – sołectwa wiejskie bez  miasta Pszczyna! Jeśli zatem zamieszkujesz jedną z ww. gmin i jesteś zainteresowany tym tematem,  zgłoś się do nas!  Czekamy na Ciebie w Pszczynie – ul. 3 Maja 11, 43-200 Pszczyna, tel.: 32/210 02 12, biuro@lgdziemiapszczynska.pl

Dodatkowo informujemy, iż równolegle z powyższym naborem, uruchomione zostaną środki dla firm istniejących, w zakresie współpracy lokalnych podmiotów w zakresie krótkich łańcuchów dostaw, rozwoju rynków zbytu produktów lub usług lokalnych/współpracy na rzecz promocji produktów lub usług lokalnych. Brzmi zawile? Odwiedź nas, a wspólnie omówimy możliwość realizacji projektów w tym zakresie.

Pamiętaj! Nabory odbędą się w styczniu 2018r., a zatem jest to właściwy czas aby przygotować się do aplikowania o wymienione środki!

LGD Pszczyna