Dzisiaj jest: Wtorek, 22-10-2019 Imieniny: Halki, Filipa, Salomei

To była noc pełna wrażeń!

Magdalena Kret , 5 kwietnia 2017

W piątkowy wieczór, 31 marca 2017r. 40 uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli świętowało Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci. Na wieczorne spotkanie zaprosiliśmy gości: panią radną Małgorzatę Antos i panią doktor Edytę Miszczak-Kowalską, które czytały dzieciom książki.

W bibliotece szkolnej pojawiły się dobre wróżki i mądra sowa, wszystko po to, żeby uczestnicy bawili się dobrze i mądrze. Uczestnikom najbardziej podobały się „Wielka gra”, taniec, nocna wyprawa z latarkami do „Krainy Baśni i Przygody”.

Na ten wieczór zrezygnowaliśmy z telefonów, komputerów, czipsów, słodkich napojów gazowanych. Sami przegotowaliśmy prostą i smaczną kolację. Dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe na produkty spożywcze.

Pomoc w zorganizowaniu zabawy i opiekę nad uczniami zapewniły panie: Magdalena Miszczak, Irena Świerkot, Urszula Ryszka, Katarzyna Madeja, Teresa Szczotka, Renata Sanocka i Anna Olender, którym bardzo dziękujemy. Dziękujemy również za obecność i pomoc pani Dorocie Berkowskiej, pani Dorocie Grabowskiej i Oli Fuks, pani Krystynie Motyka.

SP 2 Wola