Dzisiaj jest: Piątek, 20-07-2018 Imieniny: Czeslawa, Hieronima, Malgorzaty

Projekt „Adaptacja do zmian – wsparcie aktywizacji zawodowej i przedsiębiorczości”

Magdalena Kret , 8 sierpnia 2016

Centrum Przedsiębiorczości CP Sp. z o.o. w Woli we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Pszczynie, informuje, że od 16 sierpnia 2016r. rozpoczyna realizację projektu pn. „Adaptacja do zmian – wsparcie aktywizacji zawodowej i przedsiębiorczości”.

PROJEKT SKIEROWANY JEST DLA OSÓB:

zwolnionych z przyczyn dotyczących zakładu pracy w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy od chwili przystąpienia do projektu lub dla pracowników, którzy aktualnie są na wypowiedzeniu umowy o pracę z przyczyn dotyczących zakładu pracy oraz zamieszkujących na terenie powiatów: pszczyńskiego, bieruńsko-lędzińskiego lub mikołowskiego, szczególnie uwzględniani będą pracownicy lub byli pracownicy jednostek organizacyjnych spółek węglowych z terenu woj. śląskiego oraz przedsiębiorstw z terenu woj. śląskiego z nimi powiązanych.

PIERWSZA ŚCIEŻKA WSPARCIA W PROJEKCIE

W ramach pierwszej ścieżki uczestnik projektu otrzymuje wsparcie z zakresu podniesienia swoich kwalifikacji, zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez sześciomiesięczny staż oraz pomoc pośrednika pracy w znalezieniu zatrudnienia.

DRUGA ŚCIEŻKA WSPARCIA W PROJEKCIE

W ramach drugiej ścieżki uczestnik projektu uzyska wsparcie szkoleniowo-doradcze z zakresu otwierania i prowadzenia działalności gospodarczej oraz bezzwrotne wsparcie finansowe powyżej 20 000 zł na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w projekcie prosimy o kontakt pod numerem telefonu /32/ 211 91 77 lub elektronicznie na adres mailowy: sekretariat@cpsa.com.pl.

Informacja o projekcie
CP Sp. z o.o.