VIII Marsz Pamięci z Oświęcimia do Wodzisława Śl. Trasa Marszu Śmierci 1945r.
I DZIEŃ CZWARTEK 17 STYCZEŃ 2019
godz. 7.10 – wyjazd z Rybnika / bus
godz. 9.45 – Oświęcim / brama
godz. 17.00 – Miedźna / szkoła
II DZIEŃ PIĄTEK 18 STYCZEŃ 2019
godz. 8.00 – Miedźna / szkoła
godz. 9.30 – Miedźna / pomnik
godz. 14.30 – Poręba / kościół
godz. 17.00 – Studzionka
III DZIEŃ SOBOTA 19 STYCZEŃ 2019
godz. 8.00 – Studzionka / Msza Św.
godz. 10.15 – Pawłowice / cmentarz
godz. 13.00 – Bzie Zameckie / pomnik
godz. 13.30 – Bzie Zameckie / remiza
godz. 16.30 – Jastrzębie Zdrój / szkoła
godz. 17.30 – Jastrzębie Zdrój / pomnik
godz. 18.00 – Jastrzębie Zdrój / Msza Św.
godz. 19.30 – Jastrzębie Zdrój / kolacja + nocleg
IV DZIEŃ NIEDZIELA 20 STYCZEŃ 2019
godz. 6.30 – Jastrzębie Zdrój / śniadanie
godz. 7.45 – Jastrzębie Zdrój / pomnik – park
godz. 9.30 – Mszana / remiza + cmentarz
godz. 11.15 – Wodzisław Śląski / restauracja Cyganek
godz. 14.30 – Wodzisław Śląski / dworzec PKP