Bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowych
Szanowni Państwo,
w imieniu Marszałka Województwa Śląskiego, serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1338 z późn. zm.) pn. „Od misji do emocji – storytelling NGO w pozyskiwaniu i motywowaniu wolontariuszy”, które odbędzie się 3 czerwca 2026 r. w Katowicach w Sali Błękitnej Urzędu Marszałkowskiego, przy ul. Ligonia 46 w godz.10.00 – 14.00.
Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniach proszone są o przysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: ngo@slaskie.pl z dopiskiem w tytule wiadomości: „Od misji do emocji- storytelling NGO w pozyskiwaniu i motywowaniu wolontariuszy- 03.06.2026 r.”. W treści wiadomości należy podać imię, nazwisko oraz jaką organizację reprezentują osoby zgłoszone.
Zachęcamy również do bieżącego śledzenia strony internetowej Województwa Śląskiego poświęconej sprawom organizacji pozarządowych: ngo.slaskie.pl.












