NIE ZAPOMNIJ, WYWIEŚ FLAGĘ
DROGI MIESZKAŃCU NASZEJ GMINY.
Co roku mieszkańcy naszej gminy pokazują, że świętowanie ważnych rocznic, uroczystości i świąt jest bardzo ważne.
ŚWIĘTUJMY RAZEM!
Wywieśmy nasze najpiękniejsze FLAGI NARODOWE!
Uczcijmy Święta, które przypadają w pierwszych dniach maja:
- Święto Pracy,
- Święto Flagi Rzeczypospolitej Polskiej,
- Święto Konstytucji 3-go Maja
Życzymy radosnego świętowania.

















