Najważniejsze bezpieczeństwo.
Plakat edukacyjny dot. bezpiecznego wypoczynku przegotowany przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Katowicach przygotowany w związku z rozpoczynającym się okresem ferii zimowych w województwie śląskim.
Życzymy bezpiecznych i radosnych ferii.













