Zawiadomienie o przerwie w dostawie energi cieplnej dla potrzeb ogrzewania i c.w.u. w dniu 22.11.2022 w Woli – Osiedle Wola-1
Węglokoks Energia NSE sp. z o.o. informuje odbiorców energii cieplnej na terenie osiedla Wola-1 przy ul. Szkolnej ,ul.Pszczyńskiej i ul. Górniczej (oprócz rejonu ul.Górnicza 26 ) o planowanej przerwie w dostawie ciepłą w dniu 22.11.2022r. w godzinach od 6.00 do 16.00 (wtorek).
Planowana przerwa w dostawie ciepła spowodowana jest potrzebą dokończenia prac inwestycyjnych w rejonie ul. Górniczej
Węglokoks Energia NSE przeprasza za niedogodności.













