Otwarcie Kina Plenerowego w Suszcu- zaproszenie LGD
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemia Pszczyńska” serdecznie zaprasza na otwarcie Kina Plenerowego w Suszcu, stworzonego w ramach projektu EduPark, prowadzonego we współpracy z LGD Ziemia Bielska.
Otwarcie nastąpi 21.08.2022 r. o godz. 10.30.
Zapraszają serdecznie wszystkie dzieci z rodzicami na prowadzone w ramach inauguracji warsztaty filmowo-plastyczne.
Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną, zapisy dokonywane są wg kolejności zgłoszeń, w systemie rejestracji dostępnym pod następującym linkiem: TUTAJ













