Dzisiaj jest: Niedziela, 14-06-2026 Imieniny: Bazylego, Elwiry, Michala

Otwarcie Kina Plenerowego w Suszcu- zaproszenie LGD

Joanna Figura , 3 sierpnia 2022

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemia Pszczyńska” serdecznie zaprasza na otwarcie Kina Plenerowego w Suszcu, stworzonego w ramach projektu EduPark, prowadzonego we współpracy z LGD Ziemia Bielska.

Otwarcie nastąpi 21.08.2022 r. o godz. 10.30.

Zapraszają serdecznie wszystkie dzieci z rodzicami na prowadzone w ramach inauguracji warsztaty filmowo-plastyczne.

 

Plakat promujący otwarcie kina plenerowego. Plakat w kolorze zielonym z białymi literami, projektoem budynku kina i animacyjnymi kamerą i roką filmową.

 

 

Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną, zapisy dokonywane są wg kolejności zgłoszeń, w systemie rejestracji dostępnym pod następującym linkiem: TUTAJ