Zespół „Frydkowianie” na deskach sceny w Parku Śląskim.
Joanna Figura , 23 maja 2022
W sobotnie popołudnie Zespół Pieśni i Tańca „Frydkowianie”ze Szkoły Podstawowej we Frydku i. S. Hadyny koncertował w Parku Śląskim
Byli „najpiękniejszym kwiatem” podczas „Kiermaszu Kwiatowego” w Parku Śląskim w Chorzowie.
Zaprezentowali się zjawiskowo na scenie Parku. Zachwycili swym występem publiczność. Zebrali głośne, gromkie brawa.
Serdecznie gratulujemy dzieciom i młodzieży pięknego występu.
Dziękujemy opiekunom za perfekcyjne pod każdym względem przygotowanie dzieci i młodzieży do koncertu i występu. Podziękowania kierujemy również w stronę rodziców.
Dziękujemy Dyrekcji Parku Śląskiego za zaproszenie.
Piękne popołudnie z Zespołem Pieśni i Tańca „Frydkowianie”.
Fotorelacja z koncertu dostępna na stronie fb, wystarczy kliknąć w link:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1628781964154578&id=100010683697382


















