WAŻNY KOMUNIKAT MZK OŚWIĘCIM.
Joanna Figura , 25 marca 2022
Informujemy, że w okresie od 28.03.2022 r. do 15.04.2022 r. w związku z planowanymi pracami – most „Bronisław” w Woli będzie nieprzejezdny.
W związku z powyższym wszystkie kursy autobusów linii 17 z Oświęcimia do Woli i z Woli do Oświęcimia będą realizowane do i z przystanku Harmęże Pętla.












