Nowa łódź ratownicza w OSP w Woli.
Ochotnicza Straż Pożarna w Woli otrzymała łódź ratowniczą z przyczepką podłodziową, by nieść jeszcze lepszą pomoc potrzebującym w zagrożeniu!
Ułatwi ona pomoc w akcjach prowadzonych na wodzie.
Oby łódź była jak najrzadziej wykorzystywana do celów ratowniczych, a częściej do celów szkoleniowych.
Niech niesie wsparcie. Najważniejsze bezpieczeństwo!
Fot. OSP w Woli






















