Dzisiaj jest: Środa, 10-06-2026 Imieniny: Bogumila, Malgorzaty, Diany

Nowa łódź ratownicza w OSP w Woli.

Joanna Figura , 14 marca 2022

Ochotnicza Straż Pożarna w Woli otrzymała łódź ratowniczą z przyczepką podłodziową, by nieść jeszcze lepszą pomoc potrzebującym w zagrożeniu!

Ułatwi ona pomoc w akcjach prowadzonych na wodzie.

 

 

Oby łódź była jak najrzadziej wykorzystywana do celów ratowniczych, a częściej do celów szkoleniowych.

Niech niesie wsparcie. Najważniejsze bezpieczeństwo!

 

Fot. OSP w Woli