Piękny gest serca naszych strażaków
Joanna Figura , 8 marca 2022
Czworo strażaków – druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli: Grzegorz, Kalina, Marcin i Dawid wczoraj tj. 07.03.2022r. pojechało do Lublina na Dworzec Główny nieść pomoc osobom uciekającym przed wojną.
Swoim prywatnym samochodem, w ramach wolnego czasu, jako wolontariusze we współpracy z Gminą Miedźna, Polskim Czerwonym Krzyżem i Sztabem Kryzysowym w Lublinie będą nieść pomoc najbardziej potrzebującym.
Otrzymali z gminy wsparcie w zakresie środków opatrunkowych, dezynfekcyjnych, przeciwbólowych, przeciwzakrzepowych, przeciwzapalnych.
Pomagają z niesamowitym zaangażowaniem
Ludzie ogromnego serca
Dziękujemy















