Dzisiaj jest: Czwartek, 30-03-2023 Imieniny: Anieli, Kwiryna, Leonarda

Duży wzrost zachorowań w naszej gminie.

Joanna Figura , 24 stycznia 2022
Szanowni Państwo, aktualnie jest duży wzrost zachorowań.Na podstawie danych otrzymanych z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Tychach przedstawiamy poniższe dane dotyczące naszej gminy, stan na dzień 21.01.2022 r.:
  • liczba osób poddanych kwarantannie domowej – 662;
  • liczba osób, u których stwierdzono wynik dodatni – 197.
Nadal nam przybywa zakażeń i nadal liczby osób chorych rosną. Uważajmy na siebie.
Granatowy plakat z napisem. Informacje dotyczace koronawirusa.
Zwracamy się do Państwa z prośbą o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do zaleceń służb sanitarnych. Przypominamy, że stan epidemii trwa, a zagrożenie nie minęło.
Unikajmy dużych skupisk ludzi. Prosimy o zachowanie zdrowego rozsądku. Prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności.Pamiętajmy, aby nadal przestrzegać ustalonych zasad i stosować się do wszystkich zaleceń. Nie „usypiajmy” naszej czujności.
Dziękujemy za zrozumienie i Państwa odpowiedzialność.
Życzymy zdrowia.