WAŻNY KOMUNIKAT DOTYCZĄCY WYMIANY PIECÓW.
Szanowny Mieszkańcu,
JEŚLI JESZCZE NIE WYMIENIŁEŚ PIECA WĘGLOWEGO KONIECZNIE SKORZYSTAJ!
Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na wymianę źródeł ciepła – piec węglowy 5 klasy, w ramach „PROGRAMU OGRANICZENIA NISKIEJ EMISJI”.
W razie pytań prosimy o kontakt z Referatem Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska.
TEL. : 32/211-61-96 – wew. 29













