„Dzień dziecka” w naszej gminie.
Joanna Figura , 7 czerwca 2021
„Dzień dziecka” w naszej gminie
Była radość, śmiech i ogrom energii.
Przez cały tydzień w naszej gminie dla dzieci działo się bardzo wiele, bowiem radość dzieci jest największym skarbem. Każdy maluch znalazł coś dla siebie.
Najmłodsi druhowie OSP w Górze obchodzili swoje „2 urodziny”.
Były prezenty i życzenia. Prezenty w imieniu mieszkańców gminy przekazali:
Gościem był również Ksiądz Tadeusz Rozmus.
Raz jeszcze życzymy najmłodszym Druhom radości z pełnienia służby i wytrwałości w realizacji pasji pomocy drugiemu człowiekowi




























































































