Dzisiaj jest: Niedziela, 14-06-2026 Imieniny: Bazylego, Elwiry, Michala

Serdeczne życzenia z okazji „Dnia Samorządowca”

Joanna Figura , 27 maja 2021
„Spałem i śniłem, że życie jest radością.
Obudziłem się i zobaczyłem, że życie jest służbą.
Zacząłem służyć i zobaczyłem, że służba jest szczęściem…”
(Rabindranath Tagore)
 

Z okazji „Dnia Samorządu Terytorialnego – Dnia Samorządowca” pragniemy  złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim, którzy współtworzyli i współtworzą Samorząd w naszej Gminie.

Nasze podziękowania kierujemy do byłych i obecnych Radnych Gminy, Sołtysów oraz Pracowników Urzędu Gminy, Jednostek Organizacyjnych doceniając wzorową współpracę z Państwem.
Dziękujemy za codzienny trud i ciężką pracę na rzecz naszej lokalnej społeczności.
To dzięki Państwa zaangażowaniu nasza „mała ojczyzna”  prężnie się rozwija.
Wiemy, że służba publiczna nie jest łatwym zadaniem. Aby dobrze służyć mieszkańcom potrzeba wiele zrozumienia i cierpliwości.
Ważne jest, aby ich szanować i wsłuchiwać się w ich potrzeby.
Dzięki zaangażowaniu na rzecz lokalnej wspólnoty, przyczyniają się Państwo każdego dnia do poprawy warunków życia naszych Mieszkańców.

Podziękowaniami oraz życzeniami pragniemy objąć również wszystkich Samorządowców w naszym Powiecie, a także gmin ościennych.

Pozdrawiamy serdecznie Samorządowców wszystkich szczebli samorządu terytorialnego.