Podziękowanie od Pana Ministra – Członka Rady Ministrów dr Michała Wójcika.
Joanna Figura , 17 marca 2021
Dzisiaj na ręce Pana Wójta wpłynęło podziękowanie od Pana Ministra – Członka Rady Ministrów dr Michała Wójcika, po wizycie w naszej gminie.
Dziękujemy za miłe słowa.
Kliknij i powiększ: Podziękowanie Ministra Wójcika













