Od dzisiaj dzieci mogą korzystać ze ślizgawek.
Joanna Figura , 13 lutego 2021
Ślizgawki w naszej gminie

Dzielni druhowie OSP naszej gminy wraz z GZGK specjalnie dla dzieci wykonali ślizgawki :
Mamy nadzieję, że przy obecnej aurze już dzisiaj tafla lodu będzie całkowicie zamarznięta.
Już dziś dzieci z rodzicami lub opiekunami prawnymi będą mogli korzystać z zimowych atrakcji
ŻYCZYMY MIŁEJ, BEZPIECZNEJ I WESOŁEJ ZABAWY
Więcej informacji znajduje się na naszych dwóch stronach facebook-owych :

































