Informacja ZTM.
Joanna Figura , 29 grudnia 2020
Szanowni Państwo, w okresie świąteczno-noworocznym wprowadzane są liczne zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

31 grudnia i 1 stycznia komunikacja miejska ZTM zostanie znacząco ograniczona.
31 grudnia oraz 1 stycznia komunikacja miejska ZTM będzie funkcjonować na zmienionych zasadach:
Prosimy o sprawdzanie rozkładów na stronie internetowej.
Szczegółowe informacje o zmianach
https://rj.metropoliaztm.pl/news/i/2024/












