II Zawody z okazji Święta Niepodległości w Radlinie.
Joanna Figura , 16 listopada 2020
Dnia 14.11.2020r. w Radlinie odbyły się II Zawody z okazji „Święta Niepodległości”.
Zawodnicy i zawodniczki MUKS „Gilus” z Gilowic dzielnie, z sukcesami reprezentowali naszą gminę.

Młodzi pływacy w swoich startach pokazali się z bardzo dobrej strony, w każdym starcie ustanawiając „swoje życiówki”.
3 miejsce na zawodach zdobyła w stylu dowolnym (50 m.) Kaja Chwastarz 52.02 (medal brązowy) w kategorii 8 lat i młodsi.


Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy doskonałej formy w kolejnych zawodach.
Wyniki zawodników:
- 25m dowolnym – 8 lat i młodsi
6 m Kaja Chwastarz 24.08
21 m Zuzanna Rutkiewicz 34.26
24 m Lena Zaremba 39.65
6 m Franciszek Sekunda 22.72
- 25m dowolnym – 9 lat
6 m Tymon Bogdański 21.70
- 25 m grzbietowym – 8 lat i młodsi
13 m Zuzanna Rutkiewicz 28.35
23 m Lena Zaremba 38.27
5 m Franciszek Sekunda 26.97
- 25 m grzbietowym – 9 lat
11m Tymon Bogdański 27.16
- 50 m dowolnym
Gratulujemy zawodnikom doskonałej formy i życzymy kolejnych wielu sukcesów.

















