Dzisiaj jest: Czwartek, 30-03-2023 Imieniny: Anieli, Kwiryna, Leonarda

Informacja dotycząca funkcjonowania Urzędu Gminy Miedźna.

Marek Brol , 20 października 2020

Szanowni Mieszkańcy,

Urząd Gminy Miedźna pozostaje otwarty dla mieszkańców. Z uwagi na ograniczenia ryzyka zakażenia koronawirusem prosimy o przychodzenie do urzędu wyłącznie w sprawach pilnych, które wymagają osobistego stawiennictwa, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym i umówieniu wizyty telefonicznie z pracownikiem merytorycznym. Pozwoli to na sprawniejszą obsługę.

Prosimy, aby kontakty z pracownikami urzędu przede wszystkim odbywały się poprzez korespondencję tradycyjną, drogą elektroniczną lub telefonicznie.

Za pośrednictwem portali https://obywatel.gov.pl, https://epuap.gov.pl można wiele spraw załatwić drogą elektroniczną posiadając  profil zaufanym a także e-dowód . Ta metoda pozwala prowadzić większość spraw, a także składać pisma i większość wniosków wraz z załącznikami.

W trakcie wizyty w Urzędzie Gminy Miedźna prosimy pamiętać o przestrzeganiu wszystkich zalecanych środków bezpieczeństwa, a przede wszystkim o:

Przy wejściu głównym budynku znajduje się telefon dla osób niepełnosprawnych, z którego można w aktualnej sytuacji skorzystać do kontaktu z sekretariatem.

W przedsionkach urzędu znajdują się aparaty telefoniczne wraz z wykazem numerów dla pracowników świadczących obsługę interesantów.

Na stoliku przy wejściu głównym znajduje się również skrzynka podawcza do której można  wrzucać listy i korespondencję do pracowników urzędu

Prosimy o zachowanie spokoju i zdrowego rozsądku.