Ankieta – Program Ochrony Powietrza.
Joanna Figura , 22 września 2020
Szanowni Państwo,
W związku z przyjęciem przez Sejmik Województwa Śląskiego nowego „Programu Ochrony Powietrza” zaistniała konieczność sporządzenia sprawozdania z realizacji działań naprawczych ujętych w uchylonym Programie ochrony powietrza dla terenu województwa śląskiego mającego na celu osiągnięcie poziomów dopuszczalnych substancji w powietrzu oraz pułapu stężenia ekspozycji przyjętego uchwałą nr V/47/5/2017 Sejmiku Województwa Śląskiego z dnia 18 grudnia 2017 roku.
Z uwagi na to, że część z Państwa prowadzi działania we własnym zakresie, ważne jest, aby zebrać możliwie jak najwięcej informacji.
W tym celu stworzono ankietę, która jest dostępna pod adresem https://forms.gle/VXRokxKcA16fBvhj6
Niniejsza ankieta dotyczy zrealizowanych w okresie 01.01.2020 r. – 05.07.2020 r., działań ujętych w w/w. programie.
Proszę o poświęcenie 3-4 minut na jej wypełnienie.
Na Państwa odpowiedzi czekamy do 12 października 2020 r.












