Nasi uczniowie laureatami konkursu pn. „Rotmistrz Witold Pilecki – Bohater Niezłomny”.
Z ogromną przyjemnością informuję, że Komisja Konkursowa wyłoniła tegorocznych zwycięzców konkursu pn. „Rotmistrz Witold Pilecki – Bohater Niezłomny”.
Konkurs zorganizowała Małopolska Uczelnia Państwowa im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu.
Wśród zwycięzców znaleźli się nasi uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego z Woli:
-
Miejsce II – Szymon Cieniecki – klasa VII a – w kategorii praca literacka
-
Wyróżnienia: Maja Gajewska – klasa VIII a i Karolina Chrząścik – klasa V c – w kategorii praca plastyczna.

Rozdanie nagród planowane jest na wrzesień 2020 roku
Serdecznie gratulujemy Uczniom i Pani Marzenie Janusz, która zachęciła i przygotowała uczniów do konkursu.
Foto: https://www.uczelniaoswiecim.edu.pl












