Odbiór wielkogabarytów.
Szanowni Państwo przypominamy!
W czerwcu 2020r. wg harmonogramu będą odbierane wielkogabaryty bezpośrednio sprzed domów.

Nie trzeba zgłaszać chęci oddania gabarytów do Urzędu Gminy. Wystarczy przygotować odpady zgodnie z harmonogramem w takim miejscu, aby był możliwy ich odbiór sprzed posesji.
W załączniku harmonogram odbiorów: Harmonogram odbioru gabarytów.












