Dzisiaj jest: Środa, 17-06-2026 Imieniny: Laury, Marcjana, Alberta

Odbiór wielkogabarytów.

Joanna Figura , 28 maja 2020

Szanowni Państwo przypominamy!

W czerwcu 2020r. wg harmonogramu będą odbierane wielkogabaryty bezpośrednio sprzed domów.

 

Nie trzeba zgłaszać chęci oddania gabarytów do Urzędu Gminy. Wystarczy przygotować odpady zgodnie z harmonogramem w takim miejscu, aby był możliwy ich odbiór sprzed posesji.

W załączniku harmonogram odbiorów: Harmonogram odbioru gabarytów.