Dzisiaj jest: Środa, 17-06-2026 Imieniny: Laury, Marcjana, Alberta

Uczniowie klas III zakończyli naukę w Liceum.

Joanna Figura , 27 kwietnia 2020
24 kwietnia 2020 r. , dla uczniów trzecich klas Liceum Ogólnokształcącego im. prof. Zbigniewa Religi  w Gilowicach zakończył się rok szkolny.

 

 

Gdyby wszystko szło zgodnie z planem, rano na uroczystości „Ostatniego dzwonka”, zadzwoniłby dla Nich po raz ostatni dzwonek w naszym Liceum, ich młodsi koledzy pożegnaliby Ich przygotowanym programem kabaretowym, a absolwenci posadziliby przed szkołą rocznikowe drzewko. Wieczorem  zaś spotkaliby się wszyscy na uroczystości rozdania świadectw ukończenia szkoły.
Niestety  w tym roku, ze względu na zagrożenie koronawirusem, nie było Nam to dane. Mamy jednak  nadzieję, że świadectwa, nagrody oraz posrebrzaną miniaturę godła szkoły będę mogli mieć uroczyście wręczone  5 czerwca, jeśli tylko będą pozwalały na to względy bezpieczeństwa.

 

Liceum w Gilowicach ukończyło 52 uczniów, 24 uczniów klasy IIIa oraz 28 uczniów klasy IIIb. Ośmioro zdobyło świadectwo z wyróżnieniem.

 

Szkołę, z najlepszym wynikiem ukończyła Natalia Wyroba.

 

Ogromnie się cieszymy z Ich sukcesu, tym bardziej, że ostatni czas był trudnym okresem, z którym świetnie sobie wszyscy poradzili.

Gratulujemy wszystkim uczniom ukończenia szkoły.

Życzymy powodzenia na maturze.

 

Źródło: LO Gilowice.