Z wiosną nowe nasadzenia.
Piękna pogoda sprzyja pracom ogrodniczym – nasadzeniowym.
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. rozpoczął prace nasadzeniowe w Górze przy ul. Kościelnej. Prace szybko postępują i efekty już są widoczne.
Na skwerze zostaną nasadzone rośliny ozdobne, w tym: rozplenica, szałwia omszona i berberysy. Latem będą cieszyć swym pięknem.

















