Podziękowanie

Z całego serca dziękuję
Wszystkim Osobom, które w tak bolesnych dla mojej rodziny chwilach
dzieliły z nami smutek i żal,
okazały wiele serca i życzliwości,
wyraziły współczucie, chęć niesienia pomocy i wsparcia
oraz uczestniczyły we Mszy Św. i ceremonii pogrzebowej
mojego Teścia – Ojca
Wiem, że wielu z Was chciało uczestniczyć osobiście we Mszy Św.
ale z uwagi na ogłoszony stan epidemii
nie wszyscy mogli być z nami.
Tym bardziej szczególnie dziękuję
za Wasze wsparcie i ofiarowaną modlitwę.
Dziękuję za przybycie i modlitwę Delegacjom i Współpracownikom.
Jan Słoninka z Rodziną













