Ludzie wielkiego serca i czynu.
Dziękujemy każdej osobie z naszej gminy, która wspiera akcję pomocową szycia maseczek!

Dziękujemy firmie NITZSCHE z Ćwiklic za pomoc w przygotowaniu materiału do szycia maseczek- wykrajanie masek z materiału, jak również pracownikom tej firmy za pomoc w szyciu maseczek.
W poniedziałek przekazano do szpitala 500 szt. masek.

Zachęcamy do szycia. Jeśli tylko masz chwilę wolnego czasu, jeśli jesteś otwarty na ofiarowanie pomocy – zacznij działać.












