Apel Głównego Inspektora Sanitarnego.
Joanna Figura , 12 marca 2020
Główny Inspektor Sanitarny apeluje, aby czas wolny od zajęć lekcyjnych
nie stanowił pretekstu do zintensyfikowania kontaktów towarzyskich.
To czas mądrych wyborów zdrowotnych.
Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za zdrowie swoje i swoich najbliższy.
Zachowujmy się odpowiedzialnie.
Źródło: https://gis.gov.pl/aktualnosci/apel-glownego-inspektora-sanitarnego/













