Dzisiaj jest: Wtorek, 28-11-2023 Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana

Masz profil zaufany ? to załóż konto w elektronicznym urzędzie eURZĄD i korzystaj z ułatwień

Marek Brol , 14 grudnia 2019

Już dziś złóż wniosek o konto w naszym eUrzędzie !

Jeśli nie masz profilu zaufanego a twój bank nie obsługuje tej funkcjonalności już dziś możesz złożyć wniosek na platformie Profilu Zaufanego pod adresem  https://pz.gov.pl/pz/index i potwierdzić swoją tożsamość w Kancelarii Urzędu  Gminy w Miedźnej (ul. Wiejska 131 – 1 piętro budynku, pokój nr 15 ).

Uzyskasz wtedy możliwość złożenia wniosku o dostęp do eUrzędu i wiele korzyści z możliwości załatwienia spraw online bez wizyty osobistej w Urzędzie Gminy.

eUrząd to elektroniczny urząd dostępny 24h/dobę! Jeśli posiadasz konto w eUrzedzie, w każdej chwili masz dostęp do informacji o swoich zobowiązaniach (podatki i opłaty) oraz o stanie Twojej korespondencji prowadzonej z Urzędem. Poprzez portal możesz zapłacić online za swoje zobowiązania oraz zobaczyć deklaracje złożone poprzez platformę ePUAP

Elektroniczne formularze,powiadomienie e-mail, płatności online – dzięki nowym narzędziom wykorzystywanym w kontaktach pomiędzy urzędem a mieszkańcem, urzędowe sprawy załatwiane są szybciej i bez konieczności wychodzenia z domu – KLIKNIJ TUTAJ.

Jak założyć konto na platformie eUrząd?
Rejestracja:

eUrząd i jego korzyści dla Ciebie:

– czynny 24 godziny na dobę

– dostęp do informacji i składanie wniosków :

– interaktywne formularze

– płatności przez internet

– oszczędność czasu

KLIKNIJ TUTAJ i skorzystaj z eUrzędu.