Dzisiaj jest: Niedziela, 15-09-2019 Imieniny: Albina, Nikodema, Marii

Leśnymi ścieżkami do mety

Aleksandra Kocima , 20 maja 2019

 

18 maja br. w sobotnie przedpołudnie po raz czwarty odbyły się zawody IV Leśne Bieganie dla Zdrowia w Woli. Wystartowało 179 uczestników na trzech dystansach: w biegu na dystansie – 4,2 km i  6,2 km (organizatorzy planowali 10 km, ale ze względu na podmokły teren skrócono dystans) oraz marszu Nordic Walking – 4,2 km. Start i meta dla poszczególnych biegów rozpoczynał się i kończył przy wiacie grillowej. Każdy zawodnik po ukończeniu biegu i marszu otrzymał pamiątkowy medal, a najszybsi puchary i nagrody rzeczowe. Ceremonia wręczania nagród odbyła się na stadionie LKS „Sokół” w Woli.

 

Wśród nagrodzonych byli:

KATEGORIA – dziewczęta rocznik 2002 i młodsi dystans 4 200 m

I miejsce – Paulina Jacoszek z Siemianowic Ślaskich

II miejsce – Nadia Puchajda z Oświęcimia

III miejsce – Zuzanna Łukaszczuk z Woli

 

KATEGORIA – kobiety dystans 4 200 m

I miejsce – Bożena Zając z Góry

II miejsce – Ewa Rozmus z Góry

III miejsce – Magdalena Godzic z Frydku

 

KATEGORIA – kobiety dystans 6 200 m

I miejsce – Monika Puchajda z Oświecimia

II miejsce – Monika Mysliwiec z Oświęcimia

III miejsce – Beata Cimala z Bierunia

 

KATEGORIA – kobiety Nordic Walking dystans 4 200 m

I miejsce – Luiza Boroń z Tychów

II miejsce – Agnieszka Garbuz z Brzeszcz

III miejsce – Ksenia Grzywa z Bielska – Białej

 

KATEGORIA chłopcy rocznik 2002 i młodsi dystans 4 200 m

I miejsce – Szymon Stosio z Frydku

II miejsce – Patryk Gabzdyl z Woli

III miejsce – Mikołaj Wójcik z Przecieszyna

 

KATEGORIA – mężczyźni dystans 4 200 m

I miejsce – Tomasz Bizoń z Lędzin

II miejsce – Wiesław Skrabarczyk z Woli

III miejsce – Damian Łoziński z Bielska – Białej

 

KATEGORIA – mężczyźni dystans 6 200 m

I miejsce – Paweł Wójcik z Brzeszcz

II miejsce – Marek Firlej z Rychwałdku

III miejsce – Tomasz Ziomek z Bielska – Białej

 

KATEGORIA – mężczyźni Nordic Walking dystans 4 200 m

I miejsce – Andrzej Stańczyk z Woli

II miejsce – Tomasz Boroń z Tychów

III miejsce – Dariusz Godzic z Frydku

 

KATEGORIA – najszybsza zawodniczka z gminy Miedźna na dystansie 6 200 m

I miejsce – Aleksandra Marek – Łukaszczuk z Woli

 

KATEGORIA – najszybszy zawodnik z gminy Miedźna na dystansie 6 200 m

I miejsce – Artur Kantorowski z Woli

 

Organizatorzy wyłonili również najmłodszego uczestnika zawodów, którym okazał się Jakub Olesiak z Miedźnej, natomiast biegającym seniorem był Jerzy Domżoł  z Gilowic.

GRATULUJEMY !!!

 

IV Leśne Bieganie dla Zdrowia w Woli wsparli finansowo:

 

DZIĘKUJEMY !!!

 

Dziękujemy również policjantom z KPP w Pszczynie i strażakom z OSP Międzyrzecze, OSP Gilowice i OSP Wola za profesjonalne zabezpieczenie zawodów.

Organizatorzy zawodów: GOSiR w Miedźnej z/s w Woli, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Woli, LKS „Sokół” w Woli, Marcin Domżoł i Tomasz Doniec.

 

Cała foto-relacja J.S. Karbowego na https://photos.app.goo.gl/yP122n1ENgKctycJA