Dzisiaj jest: Poniedziałek, 19-08-2019 Imieniny: Boleslawa, Juliana

Realizacja inwestycji gminnych

Aleksandra Kocima , 18 kwietnia 2019

Wójt Gminy informuje, że w ramach realizacji zadań inwestycyjnych p.n. „Rozbudowa budynku wielofunkcyjnego o halę sportową wraz ze zmianą sposobu użytkowania części jego przyziemia na potrzeby w/w hali” oraz „Przebudowa i rozbudowa budynku Gminnego Przedszkola Publicznego im. J. Brzechwy w Górze wraz z zagospodarowaniem terenu” przeprowadzone zostały kontrole Państwowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Tychach oraz Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pszczynie.

Do realizowanych inwestycji Państwowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Tychach nie wniosła uwag. Konieczne są jeszcze do wykonania zalecenia pokontrolne wydane przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Pszczynie. W celu realizacji powyższych zaleceń należy poczynić stosowne uzgodnienia ze Starostwem Powiatowym w Pszczynie.

Informujemy, że obiekty zostaną przekazane do użytkowania po wykonaniu zaleceń pokontrolnych i pozytywnym zaopiniowaniu obiektów przez KP PSP w Pszczynie oraz Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Pszczynie.

 

„Rozbudowa budynku wielofunkcyjnego o halę sportową wraz ze zmianą sposobu użytkowania części jego przyziemia na potrzeby w/w hali”

 

„Przebudowa i rozbudowa budynku gminnego przedszkola publicznego im. J. Brzechwy w Górze wraz z zagospodarowaniem terenu”