Dzisiaj jest: Sobota, 17-08-2019 Imieniny: Zanny, Mirona, Jacka

Spotkanie informacyjne na temat programu dotacyjnego „Niepodległa” 2019

Aleksandra Kocima , 20 lutego 2019

Spotkanie informacyjne na temat programu dotacyjnego „Niepodległa” 2019

Wojewoda Śląski i Biuro Programu „Niepodległa”zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące naboru wniosków o dotacje z programu „Niepodległa”.

Dotacje są przeznaczone dla samorządowych instytucji kultury i organizacji pozarządowych.

Spotkanie informacyjne odbędzie się 28 lutego 2019 r. w sali Marmurowej – Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach przy ulicy Jagiellońskiej 25 w Katowicach, w godzinach 12:00 – 14:00. Kierowane jest ono przede wszystkim do przedstawicieli samorządowych instytucji kultury oraz organizacji pozarządowych planujących realizację projektów związanych z setną rocznicą odzyskania niepodległości oraz odbudowy Polski w 2019 roku.

Środkami z programu dotacyjnego „Niepodległa” można będzie współfinansować m.in. festiwale, koncerty, spektakle, wystawy czy projekty animacyjno-edukacyjne, zwłaszcza te oparte na interakcji i współdziałaniu, a także przygotowanie i oznakowanie szlaków tematycznych i historycznych. Projekty powinny wpisywać się w świętowanie setnej rocznicy odzyskania niepodległości Polski i odbudowy polskiej państwowości.

Zgłoszenia prosimy kierować na e-mail: targosm@katowice.uw.gov.pl w terminie do 26 lutego br. W możliwości wzięcia udziału w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.