Dzisiaj jest: Czwartek, 22-08-2019 Imieniny: Cezarego, Tymoteusza

Serdeczne życzenia na zakończenie roku szkolnego

Magdalena Kret , 22 czerwca 2018

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018 w imieniu władz samorządowych składam całej społeczności szkolnej najserdeczniejsze życzenia.

Szanowni nauczyciele,
zakończenie roku szkolnego to doskonała okazja, aby podziękować Państwu za ciężką całoroczną pracę, za trud i zaangażowanie w przekazywaniu wiedzy i umiejętności. Życzę, aby wolny czas przysporzył Państwu sił i zapału do zawodowych zmagań w nowym roku szkolnym.

Drodzy uczniowie,
pragnę pogratulować Wam wytrwałości i konsekwencji w zdobywaniu wiedzy i umiejętności. Przed Wami czas swobody i wypoczynku. Wypoczywajcie więc i gromadźcie siły na nowy rok szkolny.

Dyrektorom, nauczycielom, uczniom i rodzicom oraz pracownikom administracji i obsługi życzę dużo słońca, udanego i bezpiecznego wypoczynku, niezapomnianych wrażeń, interesujących podróży oraz szczęśliwego powrotu do szkoły, abyśmy wszyscy już we wrześniu spotkali się by czytać kolejne strony księgi zdarzeń.

Mam nadzieję, że czas wakacyjnego wypoczynku zostanie wykorzystany w pełni, by nabrać sił przed kolejnym rokiem szkolnym, bo jak mówiła nasza noblistka – Wisława Szymborska – „Każdy przecież początek, to tylko ciąg dalszy, a księga zdarzeń zawsze jest otwarta w połowie”.

              Wójt Gminy Miedźna

            Bogdan Taranowski