Dzisiaj jest: Poniedziałek, 21-01-2019 Imieniny: Agnieszki, Jaros?awa

Strefa usług elektronicznych w gminie Miedźna

Magdalena Kret , 27 marca 2018


Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w ramach realizacji projektu  pn. „Rozwój zaawansowanych cyfrowych usług publicznych administracji samorządowej w Gminie Miedźna”  pod adresem https://eurzad.miedzna.pl/ uruchomiony został portal, który umożliwia:

Strefa usług elektronicznych jest portalem (portal eUrząd), którego celem jest stworzenie spójnego systemu dostępu do wszystkich zasobów i usług elektronicznych świadczonych przez Urząd. Portal umożliwia również dostęp do zasobów i usług elektronicznych świadczonych przez inne jednostki administracji publicznej różnych szczebli, które mogą być przydatne dla mieszkańców i przedsiębiorców.

Dostęp do danych o stanie Państwa spraw, zobowiązaniach podatkowych i opłatach oraz niektórych, związanych z Państwem, wpisach w rejestrach prowadzonych przez Urząd jest możliwy po dokonaniu rejestracji za pośrednictwem ogólnopolskiej elektronicznej platformie usług administracji publicznej ePUAP, a także składając osobiście  wniosek o dostęp do portalu w urzędzie gminy  pobrany ze strony portalu.

eUrzad  Jak korzystać z portalu