Dzisiaj jest: Sobota, 17-11-2018 Imieniny: Salomei, Grzegorza, Elzbiety

Spotkanie emerytowanych pracowników oświaty gminy Miedźna

Magdalena Kret , 30 października 2017

W piątek, 27 października 2017r. w auli Zespołu Szkół w Woli odbyło się tradycyjne, coroczne spotkanie emerytowanych pracowników oświaty gminy Miedźna.

Wśród gości byli m.in.: wójt gminy Miedźna Bogdan Taranowski, przewodniczący rady gminy Stanisław Lubański, dyrektor Zespołu Oświaty i Wychowania Marzena Mandla, dyrektorzy szkół i przedszkoli oraz emerytowani nauczyciele, a także pracownicy administracji i obsługi szkół z terenu gminy.

Spotkaniu towarzyszyły występy artystyczne uczniów w programie pod hasłem „Radość najpiękniejszych lat…”

Wśród prezentujących się artystów byli świetni wokaliści przygotowani przez nauczycielkę muzyki panią Joannę Dolatę, a także mistrzowie Polski w tańcu towarzyskim – Maja i Bartek (także uczniowie Zespołu Szkół w Woli) z pięknym tanecznym pokazem oraz najmłodsi, czyli uczniowie klasy drugiej i grup z oddziału przedszkolnego.

Podczas spotkania gościnnie zaprezentowała się także grupa taneczna „Kolorowa tęcza” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Woli. Poczęstunek dla emerytowanych gości przygotowali uczniowie Technikum Hotelarskiego działającego w ramach Zespołu Szkół.

ZS Wola