Dzisiaj jest: Wtorek, 25-09-2018 Imieniny: Aurelii, Wladyslawa, Kleofasa

Zakończenie Roku Szkolnego – Powitanie Lata. Relacja z pikniku rodzinnego w Woli

Magdalena Kret , 12 czerwca 2017

W sobotę, 10 czerwca 2017r. w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli odbył się IV Piknik Rodzinny  – „Zakończenie Roku Szkolnego – Powitanie Lata”.

Piknik  na stałe wpisał się w kalendarz  uroczystości szkoły. Wspólne świętowanie rozpoczęło się od powitania przez dyrektora szkoły p. Sebastiana Pyjasa  i Przewodniczącego Rady Rodziców p. Jarosława Nowaka.

Najpierw wystąpili aktorzy z teatru „Bajlandia” i „Kolorowej Tęczy”, którzy przedstawili sztukę nagrodzoną na Przeglądzie „O Tort Baby Jagi” – „Mały Książę” oraz przedstawienie taneczne „Świniopas”. Aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Dopisywała pogoda, Rada Rodziców przygotowała szereg atrakcji dla podniebienia: domowe wypieki, kiełbaski i mięsa z grilla, dla dzieci: zjeżdżalnie, zabawa z animatorami, wielkie bańki mydlane, pokaz strażacki oraz drona, malowanie twarzy, lody i popcorn.

Podczas pikniku wszyscy doskonale się bawili, opuszczali go w dobrych humorach i z uśmiechem na ustach, myśląc już o następnym spotkaniu.

Dziękujemy wszystkim sponsorom oraz osobom zaangażowanym w organizację pikniku. Dzięki nim cała społeczność świetnie się bawiła.

SP2 Wola