Dzisiaj jest: Wtorek, 25-09-2018 Imieniny: Aurelii, Wladyslawa, Kleofasa

Finał Gminnego Konkursu „Face to Face with English”

Magdalena Kret , 9 czerwca 2017

29 maja 2017 roku w Gimnazjum nr 1 im. św. Jana Bosko w Woli odbył się drugi etap gminnego konkursu z języka angielskiego „ Face to Face with English” pod patronatem Wójta Gminy Miedźna Bogdana Taranowskiego.

Dziewięciu najlepszych z trzech gimnazjum, reprezentowało naszą gminę pisząc test przez 90 minut. Pierwsze miejsce zdobyła Katarzyna Kaczmarczyk z Gimnazjum nr 1 im. św. Jana Bosko (tegoroczna Laureatka Wojewódzkiego Konkursu  Przedmiotowego  z języka angielskiego), drugie miejsce dla Justyny Jackowskiej oraz trzecie miejsce dla Bartosza Smolarza, są to uczniowie tego samego Gimnazjum.  Kacper Smajdor z Gimnazjum nr 2 z oddziałami integracyjnymi im. ks. prof. Józefa Tischnera w Woli również zajął wysokie trzecie miejsce.

Wszyscy uczestnicy razem ze swoimi opiekunami pojawili się na uroczystym rozdaniu nagród 31 maja 2017 roku w godzinach popołudniowych na auli goszczącej szkoły.

Po powitaniu wszystkich uczestników i rozdaniu nagród dla najlepszych, goście i społeczność szkolna byli zaproszeni na przedstawienie w języku angielskim „Hamlet” w wykonaniu uczniów klasy III B, a  wprowadzili wszystkich w nastrój Szekspirowski -nauczyciel Zespołu Szkół w Woli Pan Tomasz Baranowski oraz uczennice klasy trzeciej  Zuzanna Czyrwik i Marta Niesyto.

                                                                                Doniecka Łarisa- nauczyciel języka angielskiego