Dzisiaj jest: Niedziela, 22-09-2019 Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima

Informacja o podpisywaniu z mieszkańcami umów na wykonanie instalacji solarnych w ramach Projektu „Modernizacja źródeł ciepła w budownictwie jednorodzinnym na terenie gminy Miedźna”

Magdalena Kret , 19 kwietnia 2017

Wójt Gminy Miedźna informuje, że od 21 kwietnia 2017r. do 28 kwietnia 2017r. podpisywane będą umowy z mieszkańcami na wykonanie instalacji solarnych w ramach Projektu „Modernizacja źródeł ciepła w budownictwie jednorodzinnym na terenie gminy Miedźna”. 

Mieszkańcy z tzw. listy docelowej Beneficjentów (u których przeprowadzono audyt energetyczny) proszeni są o zgłoszenie się w wyżej wymienionych dniach w Urzędzie Gminy Miedźna, w Referacie Inwestycji i Remontów celem podpisania umowy.

Dodatkowe informacje mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu /32/ 211 63 38.

Poniżej znajduje się wzór umowy w sprawie ustalenia wzajemnych zobowiązań organizacyjnych i finansowych, związanych z montażem indywidualnego zestawu kolektorów słonecznych w budynku mieszkalnym stanowiącym własność mieszkańca gminy Miedźna, w ramach projektu pn.„Modernizacja źródeł ciepła w budownictwie jednorodzinnym na terenie gminy Miedźna” ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego.

wzór_umowy_dofinansowanie_mieszkańcy