Dzisiaj jest: Czwartek, 17-10-2019 Imieniny: Wiktora, Marity, Ignacego

Zapraszamy do wypełnienia formularza informacyjnego dotyczącego wstępnego udziału w Programie Ograniczenia Niskiej Emisji

Magdalena Kret , 12 kwietnia 2017

Szanowni Mieszkańcy,

Uprzejmie informuję, że gmina Miedźna zamierza przystąpić do opracowania Programu Ograniczenia Niskiej Emisji. Przygotowanie powyższego dokumentu pozwoli zaplanować działania na najbliższe lata na rzecz ochrony i poprawy jakości powietrza w naszej gminie. Program umożliwi także skuteczne ograniczenie negatywnego zjawiska emisji szkodliwych substancji emitowanych do atmosfery przez kotły zainstalowane w prywatnych domach jednorodzinnych. Ponadto przyczyni się do poprawy warunków życia ze względu na czystsze powietrze, poprawę stanu zdrowia mieszkańców oraz polepszenie walorów estetycznych gminy.

Serdecznie zachęcam Państwa do wypełnienia formularza informacyjnego dotyczącego wstępnego udziału w Programie.

Informacje zawarte w niniejszym formularzu nie będą zobowiązywały do wykonania żadnych prac, czy działań modernizacyjnych, staną się jedynie podstawą do uzyskania dofinansowania m.in. na wymianę starych pieców i kotłów na nowocześniejsze.

Formularze informacyjne zamieszczone poniżej dostępne są także:

Można je składać osobiście w kancelarii Urzędu Gminy w Miedźnej  (I piętro) lub przesyłać drogą pocztową na adres: Urząd Gminy w Miedźnej, ul. Wiejska 131, 43-227 Miedźna do środy, 31 maja 2017r.

Szczegółowych informacji na temat Programu udzielają pracownicy Referatu Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska, Geodezji i Mienia pod numerem telefonu /32/ 211 61 60 wew. 29 lub 519 347 288.

                                                                                                                             Wójt Gminy Miedźna

                                                                                                                              Bogdan Taranowski


FORMULARZ INFORMACYJNY_WERSJA WORD

FORMULARZ INFORMACYJNY_WERSJA PDF