Dzisiaj jest: Niedziela, 22-07-2018 Imieniny: Marii, Magdaleny

Podaruj 1% podatku. Organizacje pożytku publicznego liczą na wsparcie

Magdalena Kret , 16 marca 2017

Wszystkich Państwa, którzy nie zdecydowali jeszcze na co oddać swój 1% podatku, serdecznie zachęcamy, aby wsparli organizacje pożytku publicznego działające na terenie naszej gminy i powiatu. Nawet niewielka kwota może sprawić, że czyjeś życie stanie się lepsze.

Tak niewiele trzeba, aby przyczynić się do poprawy losu wielu osób. Wypełniając kilka dodatkowych rubryk w swoim zeznaniu rocznym, przekazujemy kwotę 1% należnego podatku na wybrany cel. Organizacji i osób, potrzebujących wsparcia jest wiele. Warto poszukać organizacji działających lokalnie w naszej gminie i na nie przeznaczyć część swojego podatku. Przekazując swój 1% osobom lub instytucjom, które znamy mamy pewność, że nie wpadniemy w pułapkę naciągaczy. Pamiętajmy, że nawet jeśli kwota, jaka wyjdzie z obliczeń jest niewielka to i tak warto ją przeznaczyć na wybrany cel.

1% podatku to niewątpliwie duża szansa na rozwój i podejmowanie coraz to nowych zadań na rzecz mieszkańców gminy.

Organizacje Pożytku Publicznego z terenu powiatu pszczyńskiego:

Mieszkańcom powiatu pszczyńskiego pomagają nie tylko lokalne stowarzyszenia i fundacje, ale również ogólnopolskie. Listę tych, które otrzymaną część podatku przekazują na rzecz potrzebujących z Pszczyny i okolic przedstawiamy poniżej (koniecznie należy wpisać cel szczegółowy)

Organizacje spoza regionu, które działają na rzecz mieszkańców naszego powiatu:

Organizacje działające na terenie gminy Miedźna, zainteresowane zamieszczeniem informacji zachęcającej do przekazania 1% podatku, uprzejmie prosimy o kontakt na adres e – mailowy: promocja@miedzna.pl