Dzisiaj jest: Czwartek, 28-03-2024 Imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana

Zawody powiatowe w mini piłce siatkowej dziewcząt (czwórki ) szkół podstawowych.

Marek Brol , 9 marca 2017
We wtorek, 7 marca 2017r. odbyły się zawody powiatowe w mini piłce siatkowej dziewcząt (czwórki) szkół podstawowych.
Do zawodów zgłosiły się cztery zespoły – mistrzowie swoich gmin i miast z powiatu pszczyńskiego: Sp 18 Pszczyna, SP 6 Czarków, SP 2 Pawłowice oraz gospodarz SP 1 Wola.
Po losowaniu pary wyglądały następująco: Pszczyna – Czarków wynik 2: 1 i Wola Pawłowice 2:0.
W finale spotkały się zespoły: SP 18 Pszczyna – SP 1 Wola. Mecz był bardzo emocjonujący. W pierwszym secie, ale to gospodarze wygrali go 25: 22, a set drugi był już z przewagą SP 1 Wola wygrany 25 : 13.
Cały turniej o mistrzostwo powiatu wygrała SP nr 1 im. Bronisława Malinowskiego w Woli, miejsce II zajęła SP 18 Pszczyna, miejsce III zajęła SP 6 Czarków, miejsce IV zajęła SP 2 Pawłowice.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w dalszych rozgrywkach, ponieważ na następnym szczeblu w zawodach rejonowych reprezentować nas będą zespoły z miejsca I i II czyli SP 1 Wola oraz SP 18 Pszczyna.