Dzisiaj jest: Piątek, 23-03-2018 Imieniny: Pelagii, Oktawiana, Feliksa

Relacja z pikniku świątecznego w SP2 w Woli

Magdalena Kret , 16 stycznia 2017

W piątek, 13 stycznia 2017r., w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli już po czwarty odbył się Świąteczny Piknik zorganizowany przez Radę Rodziców.

Spotkanie rozpoczęło się przedstawieniem jasełkowym w wykonaniu uczniów kl. I. Małych artystów gromkimi brawami nagrodzili  rodzice oraz zaproszeni goście, wśród których byli m. in. dyrektor CUW Marianna Korkosz.

Po obejrzeniu pełnych wzruszeń Jasełek przyszedł czas na góralski taniec, zaprezentowany przez szkolny zespół  „Wigejce”.

Po części artystycznej goście udali się na  poczęstunek. O doskonałe ciasta, pierogi, krokiety, grochówkę, mięsa i inne przysmaki zadbali Rodzice naszych uczniów oraz niezawodne Panie Kucharki oraz pracownicy szkoły.

Uroczystość stanowiła wspaniałą okazję do integracji szkoły ze środowiskiem lokalnym. Koncert nie tylko wspaniale przedłużył atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, ale także niewątpliwie przyczynił się do poczucia jedności społeczności szkolnej z mieszkańcami.

Dziękujemy sponsorom za pomoc w zorganizowaniu Pikniku Rodzinnego. Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy w przyszłym roku.

SP 2 Wola