Dzisiaj jest: Sobota, 24-03-2018 Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny

Pszczyńscy strażacy najlepsi

Magdalena Kret , 16 stycznia 2017

W sobotnie przedpołudnie, 14 stycznia 2017r. w hali sportowej w Gilowicach po raz kolejny odbył się Noworoczny Turniej Piłki Nożnej Policjantów i Strażaków. Do rozgrywek zgłosiło się sześć drużyn. Droga do zwycięstwa prowadziła przez eliminacje w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”, następnie mecze półfinałowe, kończąc wielkim finałem.

Najlepszym zespołem okazali się strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Pszczynie, którzy w fiale pokonali druhów z Ochotniczej Straż Pożarnej w Górze, na trzecim miejscu uplasowali się strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli.

Poza podium znaleźli się  policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie, piąte miejsce przypadło funkcjonariuszom z Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu, a szóste zajęli strażacy-ochotnicy z Międzyrzecza.

Królem strzelców został Sebastian Czech z PSP w Pszczynie zdobywca sześciu goli, a za najlepszego bramkarza turnieju został uznany Amadeusz Bebek z OSP w Górze.

Zawody sędziował Mirosław Gretka, a opiekę medyczną zapewniła Małgorzata Szypuła. Organizatorem zawodów był GOSiR w Woli.

Cała fotorelacja dostępna jest na profilu facebook krytej pływalni w Woli.

GOSiR