Dzisiaj jest: Czwartek, 17-10-2019 Imieniny: Wiktora, Marity, Ignacego

Relacja z III Pikniku Rodzinnego w Woli

Magdalena Kret , 12 września 2016

9 września 2016r. Rada Rodziców  przy Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. prof. Józefa Tischnera w Woli, społeczność szkoły oraz Fundacja Autoklasa Dzieciom  z Gliwic zorganizowały III Piknik Rodzinny pod hasłami  „Bądź bezpieczny na drodze”.

Organizatorzy otrzymali wsparcie ze strony  Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Katowicach, Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie, Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli, GKRPA w Miedźnej, GOK – u w Miedźnej z siedzibą w Woli , BS  w Miedźnej, zapaśników z  GKS „Piast”  Wola,  I. Szczepu ZHP w Tychach, zespołu Folkowianie oraz 22 innych  firm i instytucji. Zadziałała siła synergii – piknik się udał.

Dzięki firmie pana Andrzej Bendziechy ANA  Obróbka metali w Tychach, po raz pierwszy przy szkole pojawiła się profesjonalna scena i koncerty takich zespołów jak „Andrzej i Przyjaciele”, „Whisky River” oraz rockowego zespołu „Strefa”. Dużą atrakcja był śpiewający konferansjer –  pan Krzysztof Kasprzycki. Wspaniale i w zasadzie bez przerwy komentował wydarzenia od godziny 12.00 do 22.00. Pięknie dla nas zaśpiewał.

Dyrektor szkoły dziękuje wszystkim zaangażowanym firmom, instytucjom oraz wspaniałemu  zespołowi  pracowników, uczniów i rodziców za bardzo efektywną, zespołową pracę.

Umiejętność pracy zespołowej jest pożądaną kompetencją w dzisiejszym świecie – gimnazjaliści wiele się uczą w czasie organizacji takiej imprezy.

Zapraszamy za rok.

Barbara Bandoła