Dzisiaj jest: Wtorek, 23-01-2018 Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda

Złóż zeznanie podatkowe przez internet

Magdalena Kret , 18 lutego 2016

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Pszczynie zachęca podatników do przesyłania zeznań rocznych drogą elektroniczną. Dzięki takiej formie rozliczenia szybciej otrzymają Państwo zwrot nadpłaconego podatku, nie trzeba oczekiwać w kolejkach na złożenie zeznania i macie Państwo pewność, po pobraniu Urzędowego Poświadczenia Odbioru (UPO),  że zeznanie dotarło do urzędu.

W celu złożenia zeznania w formie elektronicznej za 2015r. należy posiadać dostęp do Internetu oraz dokumenty niezbędne do prawidłowego sporządzenia zeznania.

System e-Deklaracje jest bezpieczny i całkowicie darmowy, a Państwa zeznanie zostanie przesłane bezpośrednio do urzędu skarbowego. Należy pamiętać, że gwarancje bezpieczeństwa dają formularze, które zostały pobrane ze strony systemu e-Deklaracje na www.finanse.mf.gov.pl lub www.portalpodatkowy.mf.gov.pl

Dla osób które nie posiadają dostępu do elektronicznych środków komunikacji, Urząd Skarbowy w Pszczynie przygotował:

Naczelnik Urzędu Skarbowego informuje, że w ramach realizacji kampanii rozliczeniowej dla podatników chcących złożyć zeznanie podatkowe (również elektronicznie) lub uzyskać informację nt. rozliczenia rocznego PIT w dniu 16 kwietnia 2016r. w godzinach od 7.00 do 15.00. zostaną zorganizowane „Dni Otwarte” Urzędu Skarbowego w Pszczynie. W tym dniu będzie również czynny punkt kasowy w Urzędzie Skarbowym w Pszczynie od godz. 7.00 do 13.30.

W dniach 28-29 kwietnia 2016r. zostaną wydłużone godziny pracy od 7.00 do 18.00, zostanie także wydłużony czas pracy punktu kasowego do godz. 17.30.

US Pszczyna