Dzisiaj jest: Wtorek, 17-07-2018 Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi

Uczniowski Klub Sportowy „Stowarzyszenie Piłkarsko – Siatkarskie Wola” najlepszy spośród 100 Klubów Orange

Magdalena Kret , 8 lutego 2016

W styczniu 2015r. Uczniowski Klub Sportowy „Stowarzyszenie Piłkarsko – Siatkarskie Wola” działający przy Szkole Podstawowej nr 1 w Woli dostał się do Programu Kluby Sportowe Orange.

W ostatnich dniach października 2015r. ruszyły eliminacje do Pucharu Orange, w ramach których zespół trenerów i ekspertów programu Kluby Sportowe Orange odwiedziło 100 klubów objętych programem.

Dziesięć najlepszych drużyn, na początku marca 2016r., spotka się w Warszawie, gdzie w towarzystwie ambasadorów programu: Jerzego Dudka, Artura Siódmiaka, Marcina Urbasia oraz Tomasza Jankowskiego, powalczy o puchar i nagrody.

Długo trzeba było czekać na klub, który byłby w stanie przekroczyć magiczną barierę 1 000 punktów w eliminacjach, ale w końcu to się udało!  Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem nowego lidera – klubu Stowarzyszenie Piłkarsko-Siatkarskie Wola! Ślązacy pokazali prawdziwą sportową klasę, zdobywając aż 1002 pkt! To nie lada osiągnięcie – zwłaszcza dlatego, że członkowie klubu są jeszcze uczniami szkoły podstawowej!:) Na taki wynik zawodnicy zapracowali ciężkimi, codziennymi treningami! – czytamy na stronie www.klubysportoweorange.pl

Gratulujemy uczniom Szkoły Podstawowej nr 1 w Woli oraz trzymamy kciuki i życzymy 1 miejsca w Ogólnopolskim Pucharze Orange. Powodzenia!!

UKS SPS WOLA