Dzisiaj jest: Sobota, 20-07-2019 Imieniny: Czeslawa, Hieronima, Malgorzaty

Relacja z III Świątecznego Pikniku Rodzinnego w SP nr 2 w Woli

Magdalena Kret , 18 stycznia 2016

15 stycznia br., już po trzeci, w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli, odbyła się biesiada świąteczna zorganizowana przez Radę Rodziców.

Spotkanie rozpoczęło się przedstawieniem jasełkowym w wykonaniu uczniów kl. I. Małych artystów gromkimi brawami nagrodzili rodzice oraz zaproszeni goście, wśród których byli m. in. wójt gminy Miedźna Bogdan Taranowski  oraz  przewodnicząca  rady powiatu Barbara Bandoła.

Nie mniejszy aplauz nastąpił po wspaniałym pokazie tanecznym zaprezentowanym przez szkolny zespół „Kolorowa Tęcza”.

W przerwie między występami można było posłuchać kolęd granych na różnych instrumentach przez  S. Tremblę (przedstawiciela orkiestry „Silenzio”).

Po części artystycznej goście udali się na poczęstunek. O doskonałe ciasta, pierogi i inne przysmaki zadbali Rodzice naszych uczniów, niezawodne Panie Kucharki oraz pracownicy szkoły.

Ta uroczystość stanowiła wspaniałą okazję do integracji szkoły ze środowiskiem lokalnym. Koncert nie tylko cudownie przedłużył atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, ale także niewątpliwie przyczynił się do poczucia jedności społeczności szkolnej z mieszkańcami.

Dziękujemy Wszystkim za przybycie, sponsorom za pomoc w zorganizowaniu Pikniku Rodzinnego i zapraszamy w przyszłym roku!

SP 2 Wola