Dzisiaj jest: Niedziela, 15-09-2019 Imieniny: Albina, Nikodema, Marii

Witamy na nowej stronie internetowej Urzędu Gminy Miedźna

Magdalena Kret , 4 listopada 2015

Szanowni Państwo,

z przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji nową stronę internetową Urzędu Gminy Miedźna. Razem z nową witryną wkrótce ruszy także nasz fanpage w serwisie społecznościowym  Facebook.

Mamy nadzieję, że nowa strona spełni oczekiwania wszystkich mieszkańców i ułatwi dostęp do najbardziej aktualnych i potrzebnych informacji, a jej przejrzystość, nowoczesność i bogatsza treść przypadnie do gustu internautom.

Nowa strona zmienia szatę graficzną. Udostępnia także nowe funkcje, w tym dla osób niepełnosprawnych, dla których jest możliwość powiększenia tekstu oraz uruchomienia strony w wersji kontrastowej.

Uprzejmie informujemy, że prace nad stroną wciąż trwają, w związku z czym informacje w niektórych kategoriach mogą być jeszcze niekompletne.

Zachęcamy także do przesyłania do nas uwag i opinii na temat nowego serwisu na adres e-mailowy: promocja@miedzna.pl.

Dotychczasowa wersja strony miedzna.studzinski.y0.pl znajduje się na stronie archiwalnej pod adresem www.archiwum.miedzna.pl.

Życząc miłego surfowania po sieci, zachęcamy do częstego odwiedzania nowej strony internetowej Urzędu Gminy Miedźna miedzna.studzinski.y0.pl.